
Аплікатор для очищення скла CarPro CeriGlass Applicator, 6х4х4 cm
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
Аплікатор для очищення скла CarPro CeriGlass Applicator, 6х4х4 cm
CarPro CeriGlass Applicator - ручний аплікатор для полірування скла. Розроблено для використання на склі для видалення водяних плям зі скла, очищення від залишків покриттів, для глибокого очищення скла перед нанесенням покриттів.
Технічні характеристики:
- Ручка: щільна піна
- Полірувальна поверхня: віскозне волокно
- Колір: помаранчевий
- Довжина: 6 см
- Ширина: 4.2 см
- Висота: 4.2 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Виробник | Car Pro |
| Область застосування | Полірування, Уборка |
| Оброблювана поверхня | Скло, Метал |
| Матеріал | Мікроволокно |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
- Ціна: 165 ₴

