Делікатна губка для миття автомобіля YUM WASH PAD V2, пад із 3х видів мікроволокна 20x18 cm
Коли йдеться про мийні пади, дуже важливо використовувати якісну мікрофібру, оскільки на цьому етапі відбувається більшість «павутинок» і пошкоджень фарби. М'яка, першокласна мікрофібра - це обов'язкова умова, і саме її ми і виготовили. Білий колір мікрофібри дає змогу легко помітити бруд, що потрапив всередину в процесі миття, щоб ви могли легко визначити його і виполоскати перед продовженням миття, що робить цей пад найбезпечнішим із коли-небудь створених.
Переваги :
- Конструкція з трьох волокон для оптимальної роботи.
- Легко тримати і згинати завдяки спеціально розробленій внутрішній піні.
Наш WASH PAD V2 був розроблений з нуля і має першу в світі конструкцію з трьох волокон. Три незалежні суміші мікроволокон забезпечують максимальну ефективність кожної окремої суміші. Конструкція Tri-Fibre гарантує, що Wash Pad утримує потрібну кількість мийного розчину, передаючи ідеальну кількість блиску назад на панель. У парі з Yum Wash ви отримаєте ідеальну комбінацію мийних засобів.
V2 Wash Pad також значно легший і тонший, ніж наш оригінальний Wash Pad. Це повністю виключає тяжкість під час намокання, а також дає змогу з легкістю проникати в найвужчі місця.
Поради з мийки
- Для максимально безпечного миття необхідно попередньо обполоснути і безконтактно вимити автомобіль до контакту з падом.
- Завжди починайте мити автомобіль зверху вниз, залишаючи найбрудніші ділянки на потім.
- Періодично обполіскуйте мийний пад після кожного проходу, використовуючи метод двох відер.
- Не використовуйте мийний пад на вихлопних трубах, дверних одвірках або колесах, оскільки це може призвести до пошкодження фарби кузова. Для цих цілей слід використовувати спеціальний мийний пад, або звернути увагу на рукавицю для коліс, яка була розроблена спеціально для цих місць.
Інструкції з догляду
Повністю придатний для машинного прання за температури 30C, наш пад можна помістити в сушильну машину на невисокій температурі для сушіння, але ми завжди рекомендуємо сушити на повітрі, а потім помістити в сушильну машину на 30 секунд після повного висихання, щоб волокна знову розпушились (або акуратно, але інтенсивно струснути з усіх боків).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Великобританія |
| Виробник | YUMCARS |
| Область застосування | Мийка |
| Оброблювана поверхня | Пластик, Лак, Фарба, Скло |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Білий |
| Вид товару | Губка |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Упаковка | zip-пакет |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
- Ціна: 690 ₴







