
Скраб губка для чищення салону авто Lucullan Interior Scrubbing Pad, 13x10 cm для шкіри текстилю пластику
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
Скраб губка для чищення салону авто Lucullan Interior Scrubbing Pad, 13x10 cm для шкіри текстилю пластику
Велика скраб-губка (пад) для хімчистки та глибокого очищення інтер'єру автомобіля
Гбука дає змогу безпечно й ефективно очищати пори на пластикових, текстильних і шкіряних поверхнях. Протирання поверхні не завжди достатньо, іноді необхідно провести екстремальне глибоке очищення поверхні.
- Розмір 10,5 см (ширина) x 13,5 см (довжина) x 3 см (товщина), 640gsm.
- Велика площа робочої поверхні - ворсинки розташовані на обох сторонах губки
- Безпечний для використання на багатьох внутрішніх поверхнях, таких як шкіра, твердий пластик і килими, оббивка
Найкраща і найгірша частина цієї губки - вона біла, тому ви завжди будете бачити бруд, який збираєте з неї. Якщо ви знаєте, що ділянка дуже брудна, ви завжди можете попередньо очистити її мікрофіброю для інтер'єру, щоб не витрачати багато губок. Якщо ви зібрали бруд з усіх боків скрабу, не продовжуйте використовувати його, тому що ви просто розмажете бруд по всій поверхні, замість того щоб продовжувати очищення.
Волокна подушечки злегка колючі, але водночас м'які, тому вони не пошкодять поверхню. Здоровий глузд завжди диктує в цій царині, тож, будь ласка, не тріть LCD-екрани та не налягайте з силою на алькантару, бо вона дуже делікатна, тому ми рекомендуємо спочатку провести пробний тест на таких матеріалах.
Інструкції з догляду
Як і все нове, ми рекомендуємо прати прямо з упаковки, оскільки вони піддавалися обробці в процесі виробництва та упаковки.
Завжди періть окремо - волокна можуть заплутатися і пошкодити рушники з мікрофібри, тому не періть їх разом!
Періть з використанням спеціального засобу для прання тканин з мікрофібри
Періть за температури не вище 40°C.
Сушіть на повітрі або в сушильній машині на слабкому режимі.
Після висихання поставте на холодний віджим, щоб оживити волокна (або ретельно струсіть з усіх боків)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Lucullan |
| Область застосування | Уборка |
| Оброблювана поверхня | Тканина, Пластик, Натуральна шкіра, Штучна шкіра, Вініл |
| Матеріал | Мікроволокно |
| Колір | Білий |
| Вид товару | Губка |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 250 ₴





