
Аплікатор для пластику авто Lucullan Mini Plastic Coating Sponge, 9х3х3 cm бірюза
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
Аплікатор для пластику авто Lucullan Mini Plastic Coating Sponge, 9х3х3 cm
Міні аплікатор Lucullan Mini Plastic Coating Sponge у формі 8-ки з м'якого поролону з прогумованою основою бірюзового кольору.
Призначений для нанесення складів, просочень, восків, дресингів на пластикові, гумові, шкіряні елементи як салону, так і кузова. Універсальний, може бути використаний і для інших цілей - консервація підкапотного простору, нанесення захисних покриттів у важкодоступних місцях тощо. Зручний і потрібний аксесуар для всіх ентузіастів і професіоналів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Lucullan |
| Оброблювана поверхня | Метал, Пластик, Гума, Натуральна шкіра, Штучна шкіра, Вініл |
| Матеріал | Поролон |
| Колір | Бірюза |
| Вид товару | Губка |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 2 |
- Ціна: 50 ₴


